Medinis švenčių dekoras

medinės dekoracijos

medinės dekoracijos

Yra nusistovėjusi nuomonė, kad visos vestuvės ir krikštynos vyksta tik vasarą, vėlyvą pavasarį ar ankstyvą rudenį. Žinoma, didžiausias švenčių bumas yra kaip tik šiuo metu, tačiau nemažai švenčių vyksta rudenį ar netgi žiemą. Kad ir kuriuo metų laiku vyktų Jūsų šventė, visuomet yra susiduriama su tomis pačiomis maloniomis problemomis – šventinės aprangos paieškos, šventės vietos pasirinkimas ir dekoras. Jeigu norite lengvai išspręsti šventės dekoro problemą, mes mielai Jums padėsime!

Kiekviena nuotaka nori, kad vestuvės būtų tobulos ir įsimintinos. Tačiau ieškoti aukso viduriuko užtrunka nemažai laiko, kurio ir taip trūksta pasiruošimo metu! Todėl mes Jums siūlome įsigyti rinkinį vestuvėms. Šį rinkinį sudaro medinis torto smeigtukas su Jūsų vardais bei širdele, nesujungtų raidžių vardų inicialai ir baltai laminuota Jūsų pavardė. Medinių inicialų ir pavardės aukštis – 15 cm. Medinė pavardė puikiai tiks fotosesijos metu ar dekoruojant jaunųjų stalą, o mediniais inicialais galėsite papuošti saldų stalą. Ir, žinoma, torto smeigtukas dar labiau suasmenins šventinį tortą. Be to po šventės medinius inicialus ir pavardę galėsite panaudoti dekoruojant namus, todėl tai nebus vienkartinė investicija.

Galime Jums pasiūlyti ir krikštynų rinkinį. Šį rinkinį sudaro baltai laminuotas vardas, rūbų pakaba su vardu ir natūralios spalvos medinis smeigtukas ant torto. Medinio vardo aukštis 15 cm. Vėliau, kai šventės atgarsiai jau bus nuaidėję, šiuo gaminiu tikrai galėsite dekoruoti mažylio kambarį ir suteikti jam daugiau išskirtinumo. Medinė rūbų pakaba kiekvieną kartą privers pasijausti kažkiek ypatingu. Juk tokios pat antros tikrai niekas neturės! Na, o medinis torto smeigtukas taps puikiu krikštynų prisiminimu.

Šventę dekoruoti taip pat galite mediniais žodžiais kaip: „Šeima“, „Laimė“, „Meilė“, „Laimingi kartu“ ir dar daugeliu kitų. Viskas priklauso tik nuo Jūsų šventės vizijos. Žinoma, nevertėtų pamiršti ir medinių stalo kortelių. Šio kortelės ne tik padeda svečiams greičiau surasti savo vietą prie šventinio stalo, sumažina chaosą, bet ir tai galės tapti puikia dovana šventės dalyviams. Mes mielai išklausysime visus norus ir pasistengsime juos paversti realybe!

 

 

Parašykite komentarą