Vilnonė patalynė: pasirinkimo ir priežiūros patarimai

vilnonė patalynėKokybiškas miegas lemia jūsų nuotaiką, sveikatą ir savijautą. Kad nakties metu jaustumėtės patogiai ir komfortiškai, jums reikalinga ne tik kokybiška lova ar čiužinys, bet ir maloni, minkšta, šilta patalynė. Vienas optimaliausių pasirinkimų – nuo seniausių laikų giriama vilnonė patalynė. Jei ieškote švelnesnio, plonesnio audinio, rinkitės trumpo vilnos pluošto gaminius, jei šiurkštesnio, masažuojančio odą ir gerinančio kraujotaką – ilgo pluošto vilną.

Kodėl natūrali vilna?

Vilnos patalynė yra visapusiškai naudinga žmogui. Visų pirma, vilna padeda palaikyti optimalią kūno temperatūrą, tai reiškia jūsų komfortą bet kuriuo metų laiku. Žiemą vilna saugo nuo šalčio ir maloniai šildo, vasarą – efektyviai garina drėgmę ir neleidžia kūnui prakaituoti. Minėtuoju aspektu rekomenduojame rinktis kupranugario vilną – stiprus ir didingas gyvūnas prisitaikęs prie didelių oro pokyčių. Ekspertai teigia, kad turint tokią patalynę nereikalingas net ir užvalkalas. Be to, natūralios vilnos patalynėje nesiveisia dulkių erkutės, todėl tai puikus pasirinkimas jautriems ar alergiškiems žmonėms. Iš kitos pusės, net ir turint vilnos patalynę, tačiau nesilaikant švaros, joje taip pat gali atsirasti mikroorganizmų. Kad to išvengtumėte reguliariai vėdinkite patalynę.

Maloniai masažuojantis vilnos paviršius gerina kraujotaką, teigiamai veikia emocinę būklę, mažina įtampą ir gerina miego kokybę. Jau seniai pastebėta, kad vilna mažina skausmą, todėl ypatingai rekomenduojama žmonėms, kurie kenčia dėl sąnarių skausmų ar reumato, stuburo ar nugaros problemų, inkstų ligų, dažnų uždegiminių procesų. Dažna klaida – manymas, kad vilna graužia oda, todėl miegant juntamas diskomfortas. Jei esate jautrūs vilnos plaukeliams, rinkitės kašmyro vilnos patalynę, kuri maloniai priglus ir nedirgins odos.

Vilnonės patalynės priežiūra

Vilnonių audinių priežiūra nėra sudėtinga. Skalbti dažnai nereikės, dažniausiai užtenka gero išvėdinimo. Venkite skalbimo mašinoje. Jei privalote tai daryti, rinkitės specialiai vilnai skirtą plovimo programą. Jokiu būdu automatiškai vilnos nedžiovinkite, kadangi ji praras pirminę savo išvaizdą. Geriausia – išskalbus palikti vonioje, kad ištekėtų vanduo, o tuomet išdžiovinti. Beje, džiovindami patalynę, venkite tiesioginių saulės spindulių.

Skaitykite etiketę ir rinkitės patikimą pardavėją

Kad vilnonė patalynė džiugintų ilgus metus, rinkitės patikimą pardavėją, pvz., FLOKATI, kuris gali užtikrinti parduodamų gaminių kokybę ir ilgaamžiškumą. Patalynės, drabužių ir aksesuarų kokybę garantuoja tarptautiniai sertifikatai. Būkite atsargūs bendraudami su nežinomais pardavėjais – daugelis jų teigia, kad jų gaminiai yra vilnoniai, tačiau pažiūrėjus į etiketę, paaiškėja, kad natūralios vilnos čia vos 10 proc. Kad nebūtumėte apgauti, atidžiai išstudijuokite produkto etiketę ir bendraukite su šios srities profesionalais.

Parašykite komentarą