“Puikus apatinis trikotažas suteikia pasitikėjimo savimi. Su juo jautiesi komfortiškai ir pakiliai. Esi it superherojė. Viršutiniai drabužiai tą slepia ir niekas to net neįtaria” – sakė Joesph Corre, garsios apatinio trikotažo kompanijos “Agent Provocateur” (AP) įkūrėjas, Vivienne Westwood sūnus.

    Ką tau reiškia apatiniai? Nieko, nes jų niekas nemato? O gal esi apsėsta apatinių komplektėlių pirkimo karštinės? Kraštutinumai – nereikalingi. Man atrodo, kad gražus apatinis trikotažas provokuoja tam tikrus veiksmus, jausmus ir lemia savijautą. Todėl būtinas ir reikalingas. Dėl skonio ginčytis galima, tačiau aš už seksualesnį… Tai yra dailesnių formų, lengvesnį, žaismingesnį. Kai kas sako, kad vaikinams pačios patraukliausios – baltos medvilninės kelnaitės. Nesiginčysiu. Tik papasakosiu trumpą istoriją apie AP trikotažą. Nes, nes… tai susiję su Westwood (kuri yra įkvepianti mados veteranė) ir su kitomis garsiomis moterimis, lengvai įsitraukusiomis į šį žaidimą.

    Pati Vivienne, paklausta, ar nešiojanti sūnaus kuriamą trikotažą, atsakė: “Žinoma. Turiu puikių liemenėlių, kurios pakoreguoja figūrą. Mano sūnus turi išlavintą skonį, jau nuo pankavimo laikų. Ir aš, ir jis sutinkame, kad mada – tai seksas arba nuolatinis būvimas apsinuoginus.”

    Joe, kuriam dabar 50 metų, užaugo keistai įmantrioje aplinkoje, kurią kūrė jo tėvai, visiški pankai – Vivienne Westwood ir Malcolmas McLarenas. Tačiau tai vaikui nepakenkė, gal tik subrandino ir paruošė kūrybiškam gyvenimui. 1994-aisiais su drauge Serena Rees, kurią sutiko naktiniame klube 1992 m., atsidarė parduotuvėlę Londone, Soho rajone, kaip jie patys sakė: “apie seksą ir gyvenimo būdą”. Ten pardavinėjo daug ką, bet ir apatinius, kurių stilius – įžūlus, bet klasiškas. Išgarsėjo sukūrę apatinio trikotažo kolekciją gigantui “Marks & Spencer”. Vėliau AP prekės ženklą padėjo garsinti poros draugai (ar draugės), puikiai žinomi visuomenėje, pavyzdžiui, Kylie Minoug, Kate Moss, Daisy Lowe, Maggie Gyllenhaal ir kitos, vaidinusios AP reklaminiuose filmukuose. O šaunioji Paris Hilton per AP parduotuvės atidarymą Las Vegase apatiniams nepagailėjo net keturių tūkstančių dolerių.