Kaip išrinti TO dydžio apatinį trikotažą savo merginai ?

  Įvairiais būdais stenkis sužinoti jos apatinių dydį. Gal net slapčia atsidaryk apatinių stalčių ir apžiūrėk jos mėgstamiausios liemenėlės ir kelnaičių etiketes.

  Jeigu ruošiesi dovanoti apatinius drabužėlius, būtinas visas komplektas! Žinok, tikrai nustebinsi, jeigu įteiksi tik kelnaites, ar vien tik liemenėlę. Na, kartais galima ir pajuokauti, bet rimta proga apdovanok savo mylimąją liemenėlės ir kelnaičių rinkiniu, plius derantys keliaraiščiai, ir žinoma, prisegamos kojinės.

  Tik merginos turi sugebėjimą suderinti skirtingų komplektėlių atskiras dalis, tačiau tau geriau nerizikuoti – pirk vienos spalvos ar rašto komplektą.

  Parduotuvėje nesigėdink ir klausk patarimo. Kartais vaikinai tuo tikslu net nugvelbia liemenėlę, kad parodytų pardavėjai. Jeigu gali, geriau išsiaiškink žodžiu.

  Rinkdamas modelį galvok apie ją, jos figūros formą, ir imk tik tuos apatinius drabužius, kurie, tavo manymu, pagražintų ją ar pabrėžtų privalumus. Nepamiršk jos odos atspalvio, plaukų spalvos. Tai irgi svarbu!

  Dovanok tik tokius drabužėlius, kurie patinka ne tik tau, bet ir, tikėtina, patiks jai. Tai gali būti be galo seksualu, bet visiškai ne jos stiliaus. Ir jų, patikėk, ji tikrai nevilkės. Labai stipriai pamąstyk iš jos pozicijos.

  Ryškesnės spalvos apatiniai – smagi dovana, nes nuteiks šventiškai. Mat merginos labiau mėgsta pačios sau pirktis kasdieniškesnių spalvų: juodos, baltos, šampano, švelnios rožinės.