Mėgstu kavą. Kaip ir daugelis merginų visame pasaulyje. Su pienu ir stiprią espreso. Kavą žmonės pradėjo gerti palyginti neseniai – prieš kelis šimtus metų. Šiuo metu kava velniškai populiari. Įdomu kodėl? Nes ji pakelia nuotaiką, žvalina iš ryto, pašalina nuovargį, sportininkėms kava padeda sumažinti raumenų nuovargį, greičiau sudegina riebalus ir angliavandenius, skatina medžiagų apykaitą. O jeigu dar kavą išverda genialus barista ……….. Pasaka!

Sakoma, kad net kava turi savo tendencijas, nors keičiasi daug rečiau nei aprangos tendencijos. XXI amžiuje vertinama “etinė kava” (kai teisingas augintojas parduoda savo kavą teisingam gamintojui), palanki paukščiams ir subrandinta šešėlyje, organiška kava (be dirbtinių trąšų ir priemonių kenkėjams naikinti), užauginta laikantis doro verslo taisyklių (kai mažiems gamintojams vis tiek moka stabilią kainą, nors aplinkui kainos svyruoja).

Va, kokia intelektuali kavos pamokėlė!

O dabar, jeigu geri kavą, geras kavos receptėlis (tinka gerti iš ryto, po siautulingo vakarėlio): dalį paruoštos šaltos kavos be tirščių sumaišyk su tokia pat dalimi kokakolos arba pepsi. Įmesk griežinėlį citrinos ir ledukų.