Gelinio lakavimo privalumai

Moterims, kurios yra bent jau išbandžiusios gelinį lakavimą, apie ilgalaikio lako privalumus nereikia net kalbėti. Ilgalaikio gelinio lakavimo privalumų galima surasti begales. Nors kartais moterys įvardija ir trūkumų, dažniausiai tai, kad jeigu spalva nusibosta, pačios negali jo paprastai nusivalyti. Tačiau tai vienetiniai atvejai, nes privalumų vis tiek įvardijama daugiau.

Vienas iš pagrindinių privalumų – tai praktiškumas ir ilgalaikiškumas. Jeigu tinkamai paruoštas nagas ir kokybiškai atliktas darbas, lakas paprastai neatsilupa ir nenusitrina. Tai iš tiesų labai patogu ir praktiška, nes manikiūras gali išsilaikyti net iki 3-4 savaičių.

Kitas iš įvardijamų privalumų – nereikia laukti, kada nagų lakas išdžius. Tai toks ilgalaikio lako privalumas, kurio nepateisina net ir greitai džiūstantys paprasti lakai. Šiuo metu yra specialios priemonės, kurios padeda paprastam nagų lakui nudžiūti, tačiau jis neturi įtakos jo išlaikymui.

Taip pat, gelinis lakas taip paprastai nenusibraižo, dėl ant viršaus tepamo viršutinio gelinio lako sluoksnio, vadinamo „Top‘u“. Dėl to ilgalaikis manikiūras ilgą laiką atrodo nepriekaištingai.

Ilgalaikio lakavimo moterys imasi net norėdamos atsiauginti nagų ilgį, nes jis sutvirtina nagą, kadangi tepami keli sluoksniai.

Ilgalaikis gelinis lakavimas neatsiejamas patogumas atostogų metu, net jeigu jos tęsiasi ir dvi ar tris savaites. Tikėtina, kad prieš atostogas atlikus lakavimą, nagai išliks savo vietoje visų atostogų metu.

Ilgalaikį lakavimą tikriausiai atlieka kiekviename salone. Šiuo metu tikriausiai jau būtų sunku surasti tokią nagų meistrę ar meistrą, kuris neatliktų gelinio lakavimo.

Gelinis lakavimas yra tiesiog tobulas pasirinkimas pedikiūrui. Avint batelius, paprastas lakas greitai nusitrina, ypatingai didieji pirštai. O štai kojų ilgalaikis lakavimas išlieka dar geriau, nei rankų. Ir vasarą išsimaunant iš batelių, nereikia galvoti, kaip atrodys kojų nagai.

 

 

Parašykite komentarą