Madingiausi moteriški batai šį sezoną

Laikas bėga nepastebimai, vienas sezonas keičia kitą. Vis reikia perkraustyti spintą ir žieminius drabužius bei batus pakeisti pavasariniais, tada vasariniais ir po vasaros su dideliu nenoru ištraukti rudenėjančio garderobo akcentus. Pamenate, kad šią vasarą „Pantone“ 2021 metų spalvos buvo net dvi: geltona ir pilka. Visada būdavo smagu pamatyti ryškiaspalvius batus, o derinant ryškiai geltonus akcentus, pilka tampa visai nebenuobodi, o netgi originaliai stilinga. Kaip ir dažnai stilistai pataria, taip ir šią vasarą dar galite suspėti į mados traukinį ir įsigyti pačius patogiausius balerinos tipo batelius. Nors aulinukai buvo topų tope, bet šią vasarą nedažnai galėjome juos apsiauti. Daug mieliau buvo galima įsispirti į batelius – jie vis dar išlieka madingi. Jei senos basutės atsisakė tarnauti – paskutines vasaros dienas galite sutikti madingai pasirinkę asketišką minimalizmą. Norėdamos būti viena koja prieky mados – rinkitės sportinio tipo batelius. Visi šie išvardinti tiek moteriški batai, tiek vyriški batai jau sukurti pačių populiariausių prekės ženklų: Manitu, Comfortabel, Trussardi Jeans, Pepe Jeans, Igi&Co, BECOOL, RV, Venezia, ANDIAMO, EXTON, Conhpol Dynamic, Sergio Serano, Luis Gonzalo, OUTPUT, Pikolinos, Pegada, Nicolo Ferretti, SANITAL FLEX, S. Oliver, Rieker, Nero Giardini, Marco Tozzi, Eximp, Bull Boxer, Bugatti, Giovanni, Imac, Girza, Polking, LIU JO, Ara, Gerry Weber, KMB, Gabor, Remonte, Evaluna, Martinelli, RYLKO, CREATOR, PREGUNTA, Cerutti, Formentini, Pedro Miralles, Letizia Ferrari, BRONX, Laura Biagotti, The Flexx, Tamaris, Ferretti women style, Caprice, Cafenoir, Alpina, Loretta Vitale.

 

Vėstant orams norisi daugiau detalių. Tad drąsiai rinkitės grandines. Jos batuose itin madingos. Tad šį sezoną išlieka vis dar aktualūs batai su grandinėmis. Nesvarbu, ar tai bus jūsų išsirinkti aukštakulniai, ar loaferiai, plonos ar storos grandinės, bet abejingų jos nepaliks. Paminint paskutinio tipo batus, loaferius, juos pirkite pačių įvairiausių stilių: lygiapadžius, aukštakulnius ar platforminius. Visgi tai – pati tikriausia batų klasika.

 

Dar vieni aktualiausių madingų batų artėjant rudeniui – botai. Šie lietaus moteriški batai įgauna kitokią formą nei mums iki šiol buvo įprasta. Botai tampa panašesni į mums įprastus batus: matinis paviršius, krokodilo odos imitacija ar puošyba raštais. Su tokiais batai nebaisūs bus rudens lietūs ir purvynės. Jausitės ne tik patogiai, bet ir madingai.

 

Susiruošę tvarkyti  batų spintą, žinokite, su kuriais nebemadingais batais galite atsisveikinti. Geriau paslėpkite giliau į spintą blizgučiais ir kailiukais dekoruotus batus. Stilistai taip pat pataria nebesirinkti sportinių batelių ant žemėjančios platformos bei aulinukų su apvalia nosimi ant žemo, storo, įkypo kulno. O bet kurioje tiek fizinėje, tiek internetinėje batų parduotuvėje galite klausti konsultantų pagalbos renkantis ne tik patogiausius, bet ir madingiausius batukus.

Parašykite komentarą