Drabužiai ir batai internetu: dažniausiai daromos klaidos

batai internetuStiliaus specialistai stileivoms nuolat primena apie tai, kad drabužiai ir batai visų pirma turi tikti konkrečiam žmogui, o tik vėliau turi būti gražūs. Tačiau dažnai pirkėjai susivilioja didžiulėmis nuolaidomis ar tam tikrais modeliais, rastais žurnalų reportažuose ir apkrauna savo spintas nekokybiškais ar tiesiog netinkančiais drabužiais bei batais. Juk sakoma, kad dėl stiliaus nesiginčijama, tačiau kokios klaidos pasitaiko dažniausiai ir kaip jų išvengti kuomet drabužiai ir batai internetu būna perkami?

Būtina prisiminti, kad ne viskas atrodo taip, kaip paveikslėlyje. Įvairiuose interneto portaluose galima rasti šimtus nuotraukų, kur nusivylę pirkėjai, apsipirkę internetinėse parduotuvėse, fotografuoja klaikiai nuo aprašymo nutolusį drabužių ar batų modelį. Drabužiai kaip ir batai internetu turi būti renkami atidžiai, atsižvelgiant į visus išmatavimus. Nors drabužių ir batų dydžiai laikomi universaliais ir dažniausiai pakanka tiesiog juos konvertuoti priklausomai nuo šalies, kokios dydis yra naudojamas, tačiau dydžiai ne visuomet atitinka. Tokiu atveju reikėtų apsidrausti iš anksto ir ieškoti išmatavimų centimetrais – tai galioja tiek drabužiams, tiek ir batams.

Taip pat būtina atidžiai išnagrinėti ir gaminio sudėtį, mat tai būna viena iš dažniausiai daromų klaidų, kuomet perkami drabužiai ar batai internetu. Nereikia tikėtis, kad vos keletą eurų kainuojanti prekė bus išties kokybiška, todėl investuojant į naują pirkinį, būtina pasidomėti, iš kokių medžiagų jis pagamintas. Į tai įsigilinus tampa kiek paprasčiau suprasti, kad parduotuvėje pateiktos nuotraukos gali tikrai neatitikti gaminio vaizdo.

Kitas aspektas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, jei perkami batai internetu – įsigijimo ir grąžinimo taisyklės. Galima nustebti, kokia maža dalis pirkėjų išties atidžiai perskaito paslaugų teikimo taisykles. Kartais ten būna pateikta išties svarbios informacijos, kuri padeda apsidrausti nuo netikusių pirkinių. Juolab, kad kai kurios užsienio internetinės parduotuvės vadovaujasi kiek kitokia prekių grąžinimo tvarka, nei Lietuvoje veikiančios internetinės parduotuvės. Negana to, kiekvienos elektroninės parduotuvės prekių pristatymo laikas skiriasi, todėl į jį taip pat būtina atsižvelgti. Juk artėjant svarbiai šventei norisi batus gauti laiku!

Parašykite komentarą