2020-ųjų metų pavasaris. Kokios striukės yra madingiausios?

2020-ųjų metų pavasaris yra labai gražus. Saulė šviečia ir nors gaila, kad dėl viruso daugelis negali praleisti lauke tiek, kiek nori, tačiau tinkami drabužiai vis tiek turi būti visada spintoje. Juk geros kokybės pavasarinės striukės dažniausiai perkamos keliems sezonams, tad jeigu šiemet nepavyks jų dėvėti, tai kitais – tikrai.

 

Mada – kiekvienam

 

Aptarsime pačias svarbiausias pavasarinių striukių tendencijas, kurios galioja vyrams. Liūdna, tačiau jiems dažniausiai neskiriama tiek daug dėmesio, kiek ir moterims. O juk vyrai taip pat nori dėvėti skoningus, puikiai atrodančius ir tuo pačiu maloniai prie kūno glundančius drabužius, kurie suteikia galimybę kasdien patogiai judėti.

 

Daugiau spalvų – daugiau magijos

 

Šiais metais kalbama apie spalvas, kurių tikrai trūksta žmonių gyvenime. Tai yra ne lietuvių tendencijos, tačiau pasaulio dizainerių, kurie tikina, kad kuo daugiau spalvų – tuo geriau. Ir vis dažniau kalbama apie tai, kad ryškius ir margus drabužius turi rinktis vyrai, kurie dažniausiai jautriai reaguoja ir renkasi tamsesnius audinius.

 

Pavasarinės striukės yra su gėlėmis, su ornamentais, su kutais raštais, kurie ne tik puikiai atrodo, tačiau ir kuria stilių. Žinoma, prie tokių ryškių ir margų drabužių geriausia yra rinktis neutralias kelnes, kurios yra tamsesnės ir vienos spalvos. Tokiu atveju pavyks sėkmingai palaikyti sintezę.

 

Ilgesnis ilgis

 

Taip pat šiais metais pavasarinės striukės vyrams yra kiek ilgesnės nei standartas. Kodėl? Atėjo tokia mada, stengiamasi sukurti tokias striukes, kurios ne tik puikiai atrodo, tačiau ir pabrėžia kūno linijas. Tokiu atveju striukė skirta rodyti figūrą ir tuo pačiu puošti. Siūlome rinktis ilgesnes striukes, kurios ne tik labai puikiai atrodo, tačiau džiugina ir funkcionalumu. Paprasčiausiai su jomis vyras jausis kur kas šilčiau, o tai – patogu ir gera, kad galima išvengti žiemos šalčio.

Kapišonas – būtinas

 

Kapišonas gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau juk formuojant madas visos smulkmenos, net ir pačios mažiausios, juk ir yra pačios svarbiausios, taip? Štai todėl šių metų pasvarines striukės yra tik su kapišonais. Tiesa, ne tik pavasario, tačiau ir žiemos sezonas toks buvo. Kodėl? Kadangi vis daugiau dėmesio greta stiliaus yra skiriama funkcionalumui ir tikimasi, kad pavasarinės striukės ne tik papuoš vyrus, tačiau ir suteiks jiems šiltumo, leis gerai jaustis, galiausiai, džiugins apsauga nuo darganoto oro, kuris pavasario metu taip pat yra gana dažnas.

 

Kišenės – gražu

 

Kaip jau minėjome – smulkmenos yra svarbiausia ir šiuo atveju daugiau dėmesio yra skiriama kišenėms, kurių taip pat yra daug. Žinoma, jos yra ir labai praktiškas striukių papuošalas. Tačiau šiuo atveju daugiausia vertinamas funkcionalumas ir tai, kad striukė atrodo gražiai. Pačios kišenės ne visos yra naudojamos. Gana populiarus pasirinkimas yra imitacinės.

 

Diržas per juosmenį

 

Drąsesni vyrai taip pat turėtų išbandyti striukes, kurios ypač pabrėžia liemenį. Tokio tipo striukės dažniausiai juosia diržą per juosmenį, tad atrodo labai unikaliai, yra gana ekstravagantiškos. Visgi, geras pasirinkimas, kadangi padeda apvalesnių formų vyrams vizualiai kiek sumažinti pilvuką. Sakoma, kad vyrai dažniausiai kuklinasi parodyti savo formas, tad jeigu nesate vienas iš jų – tokiu atveju rinkitės striukes, kurios dekoruotos diržu.

 

Kiekvienas, kuris tik nori, gali būti madingas. Tačiau ieškodami labiausiai tinkamo drabužio vertinkite ne tik madas, tačiau ir savo poreikius, savo stilių. Tai yra svarbiausia.

 

 

 

 

Parašykite komentarą