Alpakų vilnos drabužiai pagerina žmonių savijautą

Kai mes staiga sunegaluojame ar sutrinka miegas bandome ieškoti alternatyvų, kad nereikėtų griebtis medikamentų. Alpakų vilnos drabužiai – bene geriausia pagalba besiskundžiantiems įvairiais sveikatos sutrikimais. Jie gali padėti kiekvienam – nuo kūdikio iki senolio. Alpakų vilna tarsi neįtikėtinas atradimas visoje medicinos istorijoje. Šiame straipsnyje atskleisime kokius sveikatos negalavimus gali pagerinti švelniausio gyvūno pasaulyje vilnos drabužiai. Pateiksime dažniausius mitus apie vilną ir juos paneigsime. Taip pat patarsime kaip atpažinti alpakų vilnos siūlus.

Alpakų vilnos drabužiai – kokius sveikatos negalavimus gali jie pagerinti?

  • Neišnešiotiems naujagimiams – jie inkubatoriuose aprengiami alpakų vilnos kepuraitėmis, pirštinėmis ir kojinėmis. Tačiau ne dėl šilumos, o tam, kad ši vilna švelniai paveiktų odoje esančius receptorius, kurie skatintų naujagimio kvėpavimo procesą, o jis nepamirštų, kad turi kvėpuoti;

 

  • Gerina miego sutrikimus – šios vilnos drabužiai sukuria tam tikrą termoizoliacinį barjerą, kuris apsaugo tiek nuo karščio, tiek nuo šalčio, todėl jie padeda pastoviai palaikyti natūralią kūno temperatūrą ir pagerina miego kokybę;

 

  • Padeda šios vilnos drabužiai, suteikdami neaprėpiamą šilumą visam kūnui – mažinti skausmą, tinimą, pagerina sąnarių judrumą, kraujotaką.

 

Jausdami minėtus sveikatos sutrikimus ar gimus neišnešiotam naujagimiui, Jums į pagalbą visada skuba alpakų vilnos drabužiai, kuriuos galite įsigyti mūsų internetinėje svetainėje – alpacos.lt.

Didžiausi mitai apie vilną ir jų paneigimas

  • „Vilna yra šiurkšti“ – pamirškite „kandančius“ vilnonius drabužius – alpakos vilna yra tokia švelni ir minkšta, kad prie jos itin malonu liestis, ji tinkama net ir jautrią odą turintiems žmonėms ar švelniai kūdikio odelei.

 

  • „Vilna tinka tik žiemai“ – puikiai apsaugo nuo šalčio ir nuo karščio. Lengvus, plonai austos kokybiškos alpakų vilnos drabužius žmonės renkasi ir vasarai – ypač tie, kuriems tenka dalyvauti oficialiuose renginiuose ir net karščiausiomis dienomis dėvėti kostiumą ar kitus formalaus stiliaus drabužius.

 

  • „Su vilnos drabužiais, prakaituosite“ – priešingai, vilna padeda išvengti su prakaitavimu susijusių problemų;

 

  • „Alergija vilnai“ – netiesa. Alpakos vilna, priešingai nei sintetinis pluoštas, efektyviai išgarina drėgmę, todėl yra nepalanki terpė bakterijoms bei erkutėms daugintis, o švelnus vilnos audinys gali būti netgi naudingas gydant alerginius susirgimus.

Kaip atpažinti alpakų vilnos siūlus?

  • Alpakų vilna neturi lanolino, taigi siūlai nekvepia avyte;

 

  • Alpakos pluošto siūlas turi šiokį tokį blizgesį ir yra labai stiprus – sunku nutraukti, atskiri plaukeliai nesiraito kaip avies.

 

Apibendrinant, galima teigti, jog alpakų vilnos drabužiai itin pagerina savijautą. Apsilankykite pas mus tinklalapyje alpacos.lt arba įmonės adresu: Savičiaus g. 5, LT-01127, Vilnius ir išsirinkite išsvajotą minėtos vilnos drabužį. Dėvėkite jį ir Jūsų sveikata kaip mat pagerės!

 

Parašykite komentarą