Dalykinė apranga moterims – ofiso stilius

Dalykinė apranga moterims

Aprangos kodas darbe 2017

Kiekviena moteris nori gerai atrodyti ir kasdienėje aplinkoje, ir darbe. Šiuolaikinė mergina didžiąją laiko dalį praleidžia darbe, taigi, nuo Jūsų aprangos stiliaus didžia dalimi priklauso ir kolegų požiūris į Jus, taip pat Jūsų kilimas karjeros laipteliais. Žinodami tai, dizaineriai,  kiekvienais metais paruošia kolekciją versliai moteriai, kuri darbe turi atrodyti madingai.

2017 metų dalykinį moters stilių galima apibūdinti kaip konservatyvų, minimalistinį bei griežtą. Tai aktualu ne tik drabužiams, medžiagoms, spalvoms, siūlėms, bet ir šukuosenai, makiažui bei aksesuarams. Pirmiausia turėtų išsiskirti darbuotojo dalykiškumas, o ne ryškus, iššaukiantis stilius. Priklausomai nuo Jūsų darbe privalomo aprangos kodo, galima išskirti 3 dalykinės aprangos stilius: griežta dalykinė apranga, sąlyginai verslo stilius bei laisvalaikio stilius

Griežta dalykinė apranga 2017

Griežtas dalykinis stilius 2017 netais neleidžia pasireikšti Jūsų individualumui ar fantazijai. Tai riboja juoda, ruda ar tamsiai mėlyna spalvos. Jokių ryškių elementų, atkeipiančių dėmesį aksesuarų ar papuošalų. Dažniausiai tokį stilių galime matyti bankuose, advokatų kontorose ar draudimo įstaigose. Griežta dalykinė apranga apsiriboja: paprasto kirpimo marškinėliais iš tankios nepermatomos medžiagos, be jokiu raukinukų ar piešinių; griežtu sijonu iki kelių be ilgų praskyrimų ar praskiepų; kostiumėliu su pailgintu švarku, su tiesiu sijonu iki kelių ar laisvo kirpimo kelnėmis, kurios uždengia kulniuką. Batų stilius tai laiveliai arba bateliai su 3 – 7 centimetrų kulnu.

Sąlyginai dalykinė verslo apranga 2017

Sąlyginai dalykinė arba verslo apranga tinka ne tik darbe, bet ir kasdienėje veikloje. Čia Jūs galite sau leisti daugiau: galimos ryškesnės spalvos, svarbu, kad jos derėtų tarpusavyje. Sąlyginai verslo apranga tinka meninės krypties profesijoms. Leidžiami piešiniai ant drabužių, plikos rankos ir netgi kukli iškirptė. Kelnės, suknelės ir sijonai siauri, pabrėžiantys Jūsų linijas. Tiks stambesni papuošalai. Batai atviromis nosimis ar kulniuku.

Laisvalaikio arba kasdienis stilius 2017

Laisvalaikio apranga mažiausiai suvaržyta. Ji leidžia įvairiausią drabužių stilių, bei spalvų paletę. Spalvos per daug ryškios bei derančios tarpusavyje. Drabužių stilius — kuo įvairiausias. Laisvalaikio stiliaus sijonas gali būti tiesaus kirpimo, “pieštuko” ar “tulpės” formos. Ilgis nuo ilgo, iki 10 cm virš kelių. Suknelės kaip paprasto kirpimo taip ir įliemenuotos, delno pločio virš kelių ar žemiau jų. Kelnės: tiesiaus silueto, siauros ar patrumpintos. Palaidinės ir marškineliai: įvairaus kirpimo, medžiagų bei su piešiniais. Įvairių medžiagų švarkai: tiesaus kirpimo ar įliemenuoti, trumpi bei ilgi. Batelių spalvos gali būti ir šviesios, iki 10 cm kulniuku.

Dalykinės aprangos variantai ir stiliai 2017 metais

Keletas stilių Jums. Kelnės su palaidine ar marškinėliais. 2017 metais dalykinės aprangos stiliaus kelnės yra su aukštu ar vidutiniu liemeniu. Geriausiai atrodo kelnės su vertikaliomis juostelėmis ar kantu. Marškinėliai gali būti balti ar spalvoti, su neryškiu piešiniu.

Kelnių kostiumas. 2017 metų sezonui, dizaineriai paruošė daugybę kostiumų atspalvių: persiko, mėlyną, turkio. Bet kokiu atveju, visų spalvų kelnių kostiumai tinka tik sąlygiškai dalykiniam aprangos stiliui. Geriausiai atrodys tamsus kostiumas bei vienspalvė palaidinė ar marškinėliai.

Suknelės. Suknelės ilgomis rankovėmis ar be jų. Populiariausios ramių spalvų suknelės: juodos, pilkos, mėlynos, žalios, vyno spalvos. 2017 metais madingi neryškūs geometriniai raštai, kurie tinka prie biuro rūbų stiliaus.

Sijonai. “Pieštuko” formos sijonai jau ne pirmi metai yra verslo drabužių klasika. Jie pasiūti iš tankios arba plonos medžiagos, puikia atrodo su trumpomis palaidonėmis ar marškinėliais. Toks aprangos stilius puikiai pabrėžia Jūsų figūrą, tačiau neatrodo iššaukiančiai.

Patiko? Pasidalink su draugais ↓. Mūsų naujienas rasi ir Facebook’e. Draugaukime 🙂

Parašykite komentarą