Juoda drabužių spalva — Su kuo dera juoda suknelė

Juoda drabužių spalva

Su kuo dera juoda suknelė

Paprastai manoma, kad juoda drabužių spalva — pats idealiausias variantas. Ši spalva tinka su visa likusia spalvų palete, lieknina ir paaukština moters siluetą, suteikia subtilaus žavesio. Ne veltui manoma, kad moteris juoda suknele ar juodu kelnių kostiumu atrodo gracingai bei seksualiai. Jinai traukia visų aplinkinių žvilgsnius, vyrai atsigręžia jai įkandin. Bet, tai dažniausia būna tik kine, knygose ar madingų žurnalų puslapiuose. Gyvenima dažnai būna atvirkščiai.

Pirmiausia, juoda spalva ne visada lieknina. Taip, ji pabrėžia kūno linkius, slepia nedidelius trūkumus, pailgina kūno siluetą, tačiau tinka tik tomss, kurios nešioja ne didesnį nei 48 dydį. Putlesnės figūros, apvalių formų savininkes, juoda spalva  gali paversti į neaiškaus silueto būtybes. Geriausiu atveju, Jūs tikrai nepasieksite lieknumo efekto.

Antra — juoda drabužio spalva reikalauja ryškesnio makiažo. Čia jau neužteks vien apvesti akis ar padažyti blakstienas. Juoda spalva reikalauja idealios kūno spalvos. Tai reiškia jokių maišelių po akimis, odos nelygumų ar spalvos pakitimų, jokių trūkusių kapiliarų bent jau ant veido neturi būti. Veidas turi būti matinis: juoda spalva tik paryškins riebaus veido blizgesį. Todėl būtinai naudokite toninį kremą bei pudrą. Toliau, rbūtina atlikti akių makiažą. Tai vienas iš būtinų veiksmų, norint stilingai nešioti juodus drabužius. Jei norite dažyti akis šešėliais, visai nebūtina rinktis juodą spalvą. Be to, šaltos spalvos nepridės Jums “šviežumo — kaip tik atrodysite keletu metų vyresnė. Pavysdžiui, pakeiskite “padūmavusių akių efektą” lengvu, rudu akių makiažu ir Jūsų akys suspindės iš naujo. Taip pat nepamirškite antakių. Jie turi būti sutvarkyti idealiai, padažyti piestuku ar šešėliu (kaip kam labiau patinka). Būtina pabrėžti lūpas: neryškios lūpos bei juodi drabužiai atrodys tikrai katastrofiškai.

Jei sąžiningai — juoda spalva tinka ne visoms moterims. Jei nori dėvėti juodą spalvą, turi būti ryški, drąsi asmenybė. Kitas moteris juodi drabužiai gali sendinti. Joms patartume juodą spalvą keisti į tamsiai mėlyną, pilką, žydrą ar bordo.

Patiko? Pasidalink su draugais ir nepamiršk palikti komentaro 🙂

Parašykite komentarą