Kai pagerinti nagų būklę?

manikiūras

manikiūras

Visi svajojame apie nuostabią išvaizdą, tačiau labai dažnai dedame mažai pastangų, kad pavyktų tokią turėti. Vienas iš išvaizdos komponentų, kuris signalizuoja apie mūsų rūpinamasi savimi – nagai. Daugeliui moterų manikiūras yra įprastas kasmėnesinis ritualas, kuris leidžia džiaugtis kur kas nuostabesniais nagais nei galima būtų pagalvoti. Tiesa, net ir profesionalus manikiūras nepadės pagerinti jūsų nagų būklės, jeigu pati nesistengsite. Groziobaze.lt dalinasi patarimais, kurie padės pagerinti nagus, sustiprinti juos, paskatinti augimą.

Žinoma, reikalingas reguliarus apsilankymas pas profesionalus. Tačiau greta to, taip pat pateikiame ir kelis papildomus patarimus, kurie leis džiaugtis nuostabiais nagais.

  • Odelių šalinimas yra būtinas, jeigu norite, kad nagai kuo greičiau augtų. Daugelis namuose neturi reikalingų priemonių, kurios padeda odeles pašalinti tvarkingai ir nesukelti sau jokio diskomforto. Taigi, manikiūrininkė visada padarys už jus ir paskatins greitesnį nagų augimą.
  • Žinoma, tuo pačiu reikia lepinti savo nagučius, kad jie gautų visas reikalingus vitaminus. Tik tokiu atveju pavyks būti tikru, kad nagučiai atrodys puikiai. Labai rekomenduojamas E vitaminas, kuris pripildo nagus visomis reikalingomis medžiagomis.
  • Riebus kremas taip pat labai rekomenduojamas ne tik rankoms,tačiau tuo pačiu ir nagams. Ypač žiemos metu, kai lauke oras tampa laba šaltas ir paprasčiausiai reikia ieškoti priemonių, kurios gali padėti nagams išvengti per daug intensyvaus sausėjimo. Žinoma, per riebūs nagai irgi nėra labai geras sprendimas, kadangi ant tokių paprasčiausiai nelempa lakas.
  • Citrinų sultys yra dar viena puiki priemonė, kuri gali padėti nagams suteikti kur kas daugiau spindesio. Svarbiausia, kad nagučiai būtų lepinami kuo dažniau. Tokiu atveju jie jums atsidėkos tvirtumu ir gražumu.

manikiūras

Manikiūras padės nagučiams atrodyti gražesniais ir tvarkingais, tačiau jeigu norite, kad pats nagas kuo greičiau augtų – tokiu atveju reikia naudotis specialiomis priemonėmis, kurios gali tai paskatinti. O šiuo metu manikiūro paslaugas teikia tikrai gana platus specialistų pasirinkimas. Tai užtikrina, kad kiekvienas ras tokį variantą, koks jam labiausiai tinka.

Leiskite sau ir savo nagams atrodyti puikiai.

 

Parašykite komentarą