Kaip atrodyti gražiai turint plius dydžio apimtis

Kaip atrodyti gražiai turint plius dydžio apimtis

Madingos gali būti ne tik lieknos merginos

Vis labiau mados pasaulyje matome Plius dydžio modelius. Ir tai suprantama — pilnesnėms merginoms taip pat norisi būti madingomis. Jei lieknai merginai neverta sukti galvos  “ką rengtis”, plius dydžio merginosm tai tikras galvos skausmas. Kiekviena mergina siekia, kad jos figūra būtų smėlio laikrodžio (X) formos. Stambesnėms merginos to pasiekti sunkiau, nors ir įmanoma.

Dažnai gatvėje matome stambesnes merginas, kurių figūra yra “obuolio” tipo. Tai reiškia, mergina turi didesnį pilvą, bei masyvius klubus, tuo tarpu kojos ir rankos nėra stambios, greičiau jau galime jas vadinti lieknomis. Šioms merginos bandyti siekti X figūros formos būtų neteisinga. Jei pagrindiniai rūbo akcentai bus talijos vietoje — tai kaip tik akcentuos pačias plačiausias kūno vietas. Čia tiktų stačiakampio tipo figūra. Jai pasiekti galite nešioti nesusegamus ilgus megztinius, bet palikti nepridengtas rankas. Žvilgsnis kryps į lieknas rankas ir Jūs vizualiai atrodysite daug lieknesnė.

Nereikia bijoti rengtis aptemptų rūbų — pavyzdžiui džinsų. Jie gerai atrodo ir ant stambesnės figūros. Svarbu, kad jie niekur neveržtų kūno (keletu dydžių mažesni rūbai nepadarys Jūsų lieknesnės, o tik atvirkščiai — akcentuos Jūsų trūkumus, bei nelabai tobulas kūno linijas). Ir žinoma, geriausia tokiu atveju rengtis keletu sluoksnių rūbų.

Ko tikrai nepatariame — tai trumpų suknelių ar sijonų. Kartais mini suknelės tinka, tačiau paprastai tai atrodo nelabai gražiai. Be to, ilga suknelė vizualiai pailgina figūrą, todėl Jūs atrodysite daug lieknesnė.

Jei Jūs turite “kriaušės” tipo figūrą taip pat ne visada reikia siekti X silueto. Dažnai užtenka subalansuoti viršutinį rūbą ir taip pasiekti “stačiakampio” siluetą.

Dabar keletas žodžių apie stiliuką. Žinote, kas baisiausia pilnos merginos ar moters išvaizdoje? Asociacijos su “tetule”. Tikrai yra madingų rūbų ir stambesnio sudėjimo merginoms ir moterims.

 

Patiko? Pasidalink su draugais ir nepamiršk palikti komentaro 🙂

Parašykite komentarą