Kaip naudoti savaiminio įdegio kremą? Kai kurie atsakymai tave nustebins

savaiminio idegio kremas

Soliariumai nėra pigus malonus, be to tai nepertraukiamas, gražaus rezultato vardan nuoseklumo reikalaujantis darbas. Tad jeigu norime greitai, gražiai ir nebrangiai įgauti natūralaus įdegio atspalvį, savaiminio įdegio kremas tampa geriausia išeitimi. Tačiau jį renkantis ir naudojant reikia nepamiršti kelių taisyklių.

Tinkamos priemonės

Kaip ir kitos kosmetikos priemonės, savaiminio idegio kremas turėtų būti parinktas pagal Jūsų odos tipą, t.y. spalvą, jautrumą. Šiuo metu pasirinkimas labai platus. Populiariausios jau kelis metus išlieka savaiminio idegio serveteles, lirene savaiminio idegio putos ir savaiminio idegio purskiklis.

Šių visų priemonių sudėtyje dažniausiai yra vitamino E ir kitų medžiagų, apsaugančių nuo aplinkos žalingo poveikio, drėkinančių arba maitinančių odą. Vis dėlto, tai nėra lemiamas veiksnys, nes visas savaiminio įdegio priemones reiktų rinktis atsižvelgiant į odos šviesumą. Kuo šviesesnė oda, tuo šviesesnį kremą naudokite. Kitu atveju, rizikuojate Jūsų netenkinančiu rezultatu. Blogiausia kas gali nutikti – nuo penkių iki septynių dienų oda atrodys lyg purvina.

Sakoma, kad savaiminio idegio kremas yra patikimesnis būdas nei servetėlės ir juo galima tolygiau padengti visą kūną. Tačiau tai daugiau mitas nei tiesa, nes viskas priklauso nuo pasiruošimo.

Odos šveitimas

Neverta pamiršti, kad savaiminio idegio kremai atsiliepimai yra įvairiausi ir tai natūralu, nes šią priemonę naudojant lengviausia suklysti. Populiariausias yra savaiminio idegio kremas dove ir savaiminio idegio kremas lirene. Tačiau ir juo reikia tepti tik ant švarios, dar geriau kūno šveitikliu nušveistos odos. Ant švarios odos savaiminio idegio kremas turi būti tepamas specialia pirštine arba kempinėle. Pabaigus procedūrą nepamirškite, kad savaiminio idegio kremas daugiausiai įsigėrė į rankas, tad jas reikia švariai nuplauti. Vidutiniškai kremas nusiplaus po dviejų – trijų vandens procedūrų. Mažiausiai dvi, o siekiančioms garanto, tris valandas po priemonių naudojimo nesivilktumėte rūbų, nes liks žymės.

Populiariausias yra parduodamas savaiminio idegio kremas drogas ir savaiminio idegio kremas eurokos. Tačiau tai nereiškia, kad negalite pasižvalgyti internete. Čia priemonių gausa privers net aiktelėti. Nepasimeskite, naudokitės pagrindinėmis taisyklėmis.

Parašykite komentarą