Kaip stilingai aprengti vyrą?

Kaip stilingai aprengti vyrą?

Nors švenčių siautulys ką tik praėjo, 2017 m. žada daugybę naujų progų nudžiuginti savo mylimąjį. Moterys pirmenybę linkusios teikti praktiškoms dovanoms, kurias galima dėvėti. Kad jusdamos būtinybę dovanoti nuo parduotuvių lentynų nešluotumėte švenčių likučių, pateikiame kritinį žvilgsnį padėsiantį išsiugdyti sąrašą, kuriame – šio sezono mados tendencijos vyrams ir aksesuarai, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį.

Vario spalva

Ant Paryžiaus, Londono bei Milano podiumų šįmet šmėžavo sodriai mėlynos, tamsiai žalios, pilkos ir juodos atspalviai, tačiau iš žiemiškų, šaltų tonų stipriai išsiskyrė vario spalva. Tikrai nesuklysite, jei rinkdamos dovaną vyrui pirmenybę suteiksite sodrios, rudai oranžinės spalvos drabužiui.

Sluoksniai ant sluoksnių: polo marškinėliai

Temperatūrai krentant vis žemiau 0º C, keli drabužių sluoksniai yra ne tik šilta, bet ir madinga idėja. Polo marškinėliai šįmet dėvimi ant marškinių, marškinėlių ilgomis rankovėmis ir po sportinio stiliaus, minkštesnio audinio švarkais. Rekomenduojama spintoje turėti porą ar kelis skirtingų spalvų polo marškinėlius, kuriuos būtų galima dėvėti pakaitomis: štai jums ir dovanos idėja! Taip pat madinga sluoksniuoti sportinio stiliaus, grubesnio audinio džemperius, tačiau pastarieji (pa)tinka ne kiekvienam.

Dekoruotos sportinės striukės

Panašu, kad sportinio stiliaus striukės (angl. bombers) dar ilgą laiką karaliaus vyriškos mados viršūnėje, o šį sezoną joms būdinga neįtikėtina prabanga: sportinėms striukėms naudojamas aksomas, oda bei vilna ir dauguma jų pasižymi išsiuvinėtų detalių gausa. Taigi, ieškodamos itin madingos, rimtos ir ilgalaikės dovanos dairykitės ranka išsiuvinėtų ar ženkliukais nukabinėtų sportinių švarkų.

Paltai su horizontaliomis sagomis

Paltui su įkypomis sagomis ir kilpomis (angl. duffle coat) šį sezoną neprilygsta joks kitas modelis. Vyraujanti spalva – kupranugario vilna, tačiau daugybė dizainerių klasikinį palto modelį pakoregavo savaip, pridėdami kapišoną, pailgindami ar patrumpindami rankoves arba prisiūdami jas iš visai kitokios medžiagos, pavyzdžiui, juodos, dirbtinės odos.

Kaklaskarės

Žymūs dizaineriai šį sezoną kviečia atsisakyti didelių, vilnonių šalikų ir vietoj jų kaklą apsupti skarelėmis. Ypač madingos raštuotos, spalvingos, iš medvilnės bei šilko austos kaklaskarės, arba paprasčiausia bandana, kurios galai kabo palaidi. Ypatingas aksesuaras, kuriuo galite nustebinti madai neabejingą vyrą – odinis pintas dirželis (angl. woggle), skirtas kaklaskarei surišti.

Laikrodžiai su nedideliu ciferblatu

Masyvūs, daugybę mygtukų bei funkcijų turintys laikrodžiai šį sezoną apleidžia savo pozicijas. Plonas, šviesaus aukso ar sidabro ciferblatas su mechaninėmis rodyklėmis ir klasikiniu dirželiu yra šios žiemos tendencija. Vintažiniai modeliai tampa populiarūs ne tik moterų, bet ir vyrų ratelyje, ypatingą dėmesį teikiant subtiliems išmaniesiems laikrodžiams.

Šilkinė medžiaga

Šią žiemą dominuoja spindinčios, švelnios medžiagos, švytėjusios ant kiekvieno podiumo. Vienas lengviausių būdų pademonstruoti gerą skonį yra po švarku dėvimi šilkiniai marškiniai. Taip pat itin populiarios odinės kelnės ir iš šilko ar nailono siūti lauko drabužiai (pvz. minėtieji sportiniai švarkai arba plačios, storos, atšiauriai žiemai skirtos striukės). Taigi, dovanodama šilkinius marškinius ar sportinį švarką tikrai neapsiriksite.

Grubus apavas

Šį sezoną madingi stambūs, grubūs batai. Net įprastų Oksfordo stiliaus žemakulnių ar suvarstomų batų padai yra pastorinti, guminiai, o kalniniai batai laikomi absoliučia sezono būtinybe, dėvima prie bet ko – nuo kostiuminių iki sportinių kelnių. Detalėms taip pat teikiamas didelis dėmesys, jos yra stambesnės: batus šį sezoną puošia nemažos sąsagos ar kutai.

Piltuvo formos kaklas

Golfai dar ilgai neapleis pirmųjų vyriško stiliaus pozicijų, tačiau ateinantį sezoną apykaklių dizainas keisis. Prigludusios apykaklės taps laisvesnėmis, forma primins piltuvą, atsiras ir užtrauktukai ar tik pusiau kaklą dengiantys golfai. Šis drabužis paprastai dėvimas prie džinsų, po prasegtu paltu. Taigi, jei siekiate padovanoti itin praktišką dovaną, kurią būtų galima dėvėti kelis sezonus, rinkitės golfą.

Patogios, neaptemptos kelnės

Šį sezoną kantų nėra, todėl drąsiausi ir liekniausi vyrai gali rinktis vilnones, palaidas, ties šlaunimis paplatintas kelnes. Net ir itin elegantiškus drabužius siuvantys mados namai rudenį-žiemą nėra abejingi patogumui: didelė kelnių dalis – net ir kostiuminės – turi prisiūtą elastinį liemenį. Jeigu jūsų vyras nėra toks drąsus, kad su sportines primenančiomis kelnėmis rodytųsi viešumoje, šiltas, neaptemptas drabužis neabejotinai pravers namuose.

Straipsnį parengė Otto.lt.

Parašykite komentarą