Kombinezonai moterims – kaip tinkamai pasirinkti

Nors šis išskirtinis rūbas moterims išpopuliarėjo palyginus neseniai, tačiau dabar dauguma merginų ir moterų tiesiog neįsivaizduoja savo garderobo be šio tikrai patogaus drabužio. Kombinezonai moterims, kaip nė vienas kitas rūbas, subtiliai pabrėžia figūros privalumus. Be to, pasirinkusios kombinezoną, sutaupysite savo laiko, švaistomo prie veidrodžio, kai stengiatės harmoningai suderinti aprangos „viršų“ ir „apačią“.

kombinezonai moterimsKombinezonai tinka beveik kiekvienai moteriai ar merginai, visa paslaptis – tinkamai pasirinkti pagal savo figūrą, o tada išmaniai prisiderinti aksesuarus. Pavyzdžiui, moterims, kurių platūs klubai, geriausiai tiks tiesių kelnių kombinezonai, bet ne per daug aptempti, nes kitaip tiesiog pabrėšite neproporcingą figūrą. Tačiau jokiu būdu kombinezonas neturėtų kabėti ant jūsų, nes tokiu atveju jūs iš viso prarasite formą. Avalynė turėtų būti ant platformos arba aukštakulnė, o kelnės turėtų dengti 2/3 kulno, nes kitaip vėlgi atrodysite neproporcingai. Jeigu jūsų klubai platūs, o krūtinė nedidelė, pabrėžkite savo taliją, o svorio centrą perkelkite į viršų, tam galite panaudoti modelius su giliomis iškirptėmis ar klostėmis, tokiu atveju taip pat puikiai derės stambūs kaklo papuošalai.

Ypač lieknoms merginoms, kurių formos nėra labai išraiškingos reiktų rinktis kombinezonus, kurie išryškina moteriškumą ir vizualiai padidina tam tikras figūros vietas. Tokiu atveju puikiai tinka paaukštintas liemuo, raukiniai ties krūtine, įvairūs dirželiai ir ryškūs raštai. Lieknos merginos gali drąsiai rinktis kombinezonus su trumpais šortais ir atviromis nugaromis.

Pastarųjų kombinezonų turėtų vengti apvalesnių formų moterys, nes toks rūbas jų apimtis dar labiau padidins. Joms geriau rinktis kombinezonus, pabrėžiančius taliją ir pasiūtus iš lengvų bei krintančių audinių. Tokioms moterims taip pat geriausiai tiks vienspalviai arba smulkių raštų kombinezonai. Apatinė kombinezono dalis turėtų būti tiesi arba nuo liemens platėjančiomis kelnėmis, o viršų ypač papuoš V formos dekoltė.

Nedidelio ūgio moterims geriau rinktis kombinezonus su tiesiomis kelnėmis ir juos derinti su aukštakulne avalyne. O jeigu jūsų figūra proporcinga, jūs ypač efektyviai atrodysite vilkėdama vienspalvį kombinezoną.

Jaunoms merginoms vakarais namuose ypač tinka jaukūs ir žaismingi naminiai kombinezonai. Apsivilkus tokį rūbą, gera ilsėtis po sunkių dienos darbų arba siautulingo vakarėlio. Šiuos kombinezonus galite rinktis įvairiausių spalvų ir raštų, vaizduojančių gyvūnus ar mylimus filmukų veikėjus.

 

Parašykite komentarą