Kuo ypatingi alpakų vilnos drabužiai?

Vos pasirodę Europos rinkoje, alpakų vilnos drabužiai tapo populiariu pasirinkimu, kurį įvertino tiek vyrai, tiek moterys. Be to, alpakų vilna itin dažnai naudojama ir vaikų drabužių gamybai, puikiai tinka kūdikiams. Ši vilna sujungia neįtikėtino tvirtumo ir švelnumo savybes. Tai audinys, kuris yra plonas, bet tvirtas, švelnus ir minkštas, maloniai priglundantis prie odos ir padedantis palaikyti kūno temperatūrą. Be to, dėl išskirtinio dizainerių dėmesio šios vilnos savybėms, alpakų vilnos gaminiai stebina savo nepriekaištinga išvaizda, originaliais modeliais ir plačiomis pasirinkimo galimybėmis.

 

Kokiomis savybėmis pasižymi gaminiai iš alpakų vilnos?

Alpakos vilna yra viena ploniausių pasaulyje, todėl iš jos gaminami drabužiai yra itin švelnūs ir malonūs liesti. Svarbus alpakos vilnos privalumas – gebėjimas palaikyti optimalią kūno temperatūrą. Ši vilna tinka visiems metų laikams, kadangi žiemą ji saugo nuo peršalimo ir padeda palaikyti kūno šilumą, o vasarą – apsaugo nuo perkaitimo. Kadangi alpakos yra prisitaikiusios gyventi kalnuose, kur labai dažna temperatūrų kaita, jų vilna pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis. Tai audinys, kuris kvėpuoja ir yra atsparus vandeniui, t. y. vanduo į alpakos vilną neįsigeria taip lengvai kaip į kitą medžiagą.

Gaminiai iš alpakų vilnos puikiai tinka jautriems, alergiškiems žmonėms. Tai ekologiškas audinys, kurio sudėtyje nėra linolino (kaip, pavyzdžiui, avies vilnoje), todėl jis nedirgina odos ir nesukelia alergijos. Be to, kadangi alpakų vilnoje nesikaupia dulkių erkutės ar kandys, tai puikus audinys namų aksesuarams, pvz., pledams.

 

Mados įkvėpti alpakų vilnos drabužiai

Natūrali alpakų vilna ir mada – ar tai suderinama? O taip! Naujausi dizainerių darbai stebina savo originaliais sprendimais. Alpakų vilnos drabužiai kuriami tiek vyrams, tiek moterims ir vaikams. Plati stilių ir spalvų pasiūla atitiks individualų stilių ir puikiai tiks tiek kasdienai, tiek šventiniam vakarui. Minkštas, natūralus, kokybiškas ir orui pralaidus audinys užtikrina maksimalų komfortą. Alpakų vilnos drabužių kolekcijos skirtos tiek žiemai, tiek vasarai ir tampa stilinga įvaizdžio detale. Gamintojai siūlo itin plačią spalvų ir raštų pasiūlą. Megztiniai, suknelės, laisvalaikio apranga, pončai, šalikai, kepurės ir kiti drabužiai – mėgaukitės švelniu alpakos vilnos prisilietimu. Antialerginis audinys tinka ir itin jautriai odai.

 

 

Parašykite komentarą