Madingiausi megztiniai 2016 – 2017-ųjų rudeniui-žiemai

Madingi megztiniai 2016 – 2017 metų sezonui

Madingiausi megztiniai 2016-2017ųjų rudeniui-žiemai

Megztinis — tai drabužis, be kurio lietuviško klimato sąlygomis išsiversti praktiškai neįmanoma. Tad ne viena prasidėjus rudeniui imame ieškoti megztinio, kuris idealiai mums tiktų ir neleistų sušalti žvarbiomis dienomis. Megztinis tinka visomis progomis, tinkamai parinktas netgi gali pakeisti biuruose taip pamėgtą švarką. Taigi kokios tendencijos vyraus 2016 – 2017 m. rudens-žiemos sezonu?

Kokio atspalvio megztinių turite daugiausiai? Renkatės ryškius ir spalvingus, o gal klasikinių baltos, rudos, pilkos ar kreminės spalvų? Pastarieji megztiniai ir yra universaliausi, tinkami šaltuoju metų laiku – pasirinkdamos natūralių atspalvių megztinius, tarsi susigretinate su šalčio sukaustytu gamtos ritmu. Ryškios spalvos, gausūs margi raštai gali atrodyti irgi neblogai, todėl verčiau rinktis ryškesnius ir įdomesnius aksesuarus. Prie blankesnio atspalvio megztuko paieškokite ryškesnės rankinės.

Visgi jei esate ryški asmenybė ir pilki tonai — ne jums, tuomet nepasiduokite skeptikų nuomonei ir drąsiai pirkite geltoną, mėlyną, žalią ar kitos ryškios spalvos megztinį. Beje, koks gi Kalėdų laukimas be raudono megztuko su elniukais ar Kalėdų seneliu?

Kokio ilgio megztinį pasirinkti?

Vis dar madingi bambos nesiekiantys megztukai, tačiau pagalvokite, kiek jie praktiški? Jei vilkėsite trumpą megztuką ir trumpą striukę, nugara apsinuogins ir jausitės labai nemaloniai – nuolat bus šalta ir nejauku. Vis dar madoje ir oversized tipo, t. y. didesnio nei įprastai vilkite dydžio megztiniai. Rinkitės ir raštuotą, pynėmis, dailiais mezginiais puoštą megztinį, dar geriau – rankų darbo. Neatmeskite galimybės įsigyti megztinį stačiu kaklu — nereikės šaliko, megztinis priglus it antra oda ir nuostabiai šildys. Jei renkatės labai aptemptą megztinį aukštu kaklu, tuomet rinkitės laisvesnio kirpimo sijoną ar kelnes, ir atvirkščiai — jei megztiniai visgi jums patinka laisvi, tuomet kelnės ir sijonas turėtų būti prigludę prie kūno.

Modelis 2in1 arba 3in1

Šį sezoną labai madingi ir megztiniai-transformeriai, kuriuos galima vilkėti dviem ar trim būdais, pavyzdžiui, vilkėti iš nugaros ar priekio, dėvėti su rankovėmis ar jas nusegti, vilkėti per abudu megztinio šonus ir t. t. Čia vertėtų nepamiršti ir liemenių bei skraisčių, kurios taip pat universalios ir visuomet madingos.

Patiko? Pasidalink su draugais ↓. Mūsų naujienas rasi ir Facebook’e. Draugaukime 🙂

Parašykite komentarą