Mados tendencijos ir stiliai 2017 metais, nuotraukos

Mados tendencijos 2017

Koks stilius bus madingas 2017?

Norėdamos sukurti unikalų įvaizdį, naudojame įvairų stilių. Koks stilius bus madingas 2017? Pirmiausia, žinoma, tai sena gera klasika.

Klasikinis stilius

Klasikinis drabužių stilius tiks ir biurui ir romantiškam pasimatymui. Derindamos drabužius, batus ir madingus aksesuarus Jūs atrodysite stilingai ir naujai.

 

Retro stilius

Kitas populiarus 2017 metų sezono stilius — tai retro stilius. Naujame sezone dažniausiai bus sutinkamas 70-tųjų metų stilius. Platėjančios kelnės, marškinėliai su “aštriais”, smailėjančiais atlapais — tai pamiršti seni drabužiai…

 

Jaunimo (sportinis) stilius

Jaunimo (sportinis) stilius Jums siūlo didžiausią patogumą ir komfortą. Čia nėra korsetų ar grubių medžiagų. Šis stilius gali būti panašus į klasikinį, tačiau margas trikotažas daro jį ryškiu ir beįprastu.

Militaristinis stilius

Militaristinis stilius 2017 metų sezoną bus atsinaujinęs. Rusvai žalsvą (chaki) spalvą pakeis labiau šilti ir originalesni atspalviai.

Kareiviškame stiliuje šį sezoną busl abai madinga  garstyčių spalva. Šiuolaikinis militaristinis stilius nebe toks agresyvus, o labiau moteriškas. Dažniausiai tai laisvo stiliaus paltas ar švarkas su dvejomis sagų eilėmis.

Oversized (per didelis drabužiai)

Apie šį stilių papasakosime plačiau. Keletą paskutinių sezonų, oversized stilius buvo pamėgtas daugelio dizainerių. Ko gero nėra nė vienos kolekcijos, kurioje nepamatytume didelių gabaritų striukės ar plačių kelnių. Kodėl šis stilius taip patinka modistėms? Todėl, kad tai patogūs, nevaržantys judesių drabužiai. Kita priežastis — po dideliais drabužiais galima paslėpti keletą atsvorio kilogramų, nekenkiant savo įvaizdžiui.

Geriausiai šis stilius tiktų aukštoms merginoms. Miniatiūrinės modistės turėtų dėmesingai rinktis šį stilių — oversized drabužiai paslepia keletą brangių centimetrų. Tačiau, nors vieną tokio stiliaus drabužį savo spintoje privalo turėti kiekviena, madingai atrodanti mergina.

Patiko? Pasidalink su draugais 🙂

Nepamišk sekti mūsų Facebook’e — sužinok visas naujienas pirma.

 

 

Parašykite komentarą