Peteliškės

Peteliškės vis labiau populiarėja kaip madingas aksesuaras vyrams! Ir Lietuvoje ir pasaulyje. Bet ar žinote kokios peteliškės pačios populiariausios?

Juodai baltos peteliškės

Anksčiau jos buvo paprastos ir visai neturėjo paklausos. O dabar jos darosi vis madingesnės ir vis labiau nešiojamos. Jos tinkamos prie įprastų kostiumų ar prie smokingų.

Vienspalvės peteliškės

Vienspalvės peteliškės vis dar yra laikomos madingomis, nors jų populiarumas vis auga. Nebent ryškesnių spalvų populiarumas yra nukritęs, bet tradicinės spalvos visada buvo ir bus madingos.

Medinės peteliškės

Medinės varlytės vis labiau populiarėja. Jos pasižymi išskirtinumu ir originalumu. Jos dar nėra taip dažnai sutinkamos bet vis dažniau pastebimos gatvėje, šventėje. Jos padeda išsiskirti iš minios. Taip nėra taip lengva įsigyti, nes ne visur jas rasite prekyboje, o ir kainos nėra žemos. Bet tai tikrai vienareikšmiškai padės būti dėmesio centre.

Kokios spalvos peteliškę rinktis?

Galima sakyti arba juodą, arba tokią, kuri labiausiai patinka pakelti nuotaiką. Juoda peteliškė – tai klasika. Padės atrodyti elegantiškai ir stilingai ypač prie kostiumo ar smokingo.

Jei norite pasijausti smagiau ir linksmiau visada geriau rinktis spalvotą varlytę, kuri padės išsiskirti iš minios ir atrodyti žaismingai. Tai gali būti ir taškuotos, kelių spalvų ar su tam tikrais simboliais varlytės. Tai priklauso nuo jūsų pačių kokias peteliškes sugalvosite išsirinkti.

Svarbiausia jaustis gerai ir užtikrintai. Pasitikėti savimi ir būti tokiam kokiam norisi. Rinkitės varlytes pagal savo skonį.

Parašykite komentarą