Renkamės vyriškas striukes: ką reikia žinoti?

Vyrams tinkamai išsirinkti striukes šaltuoju metų sezonu taip pat sudėtinga kaip ir moterims. Viena vertus, norisi, kad tai būtų praktiškas pirkinys, iš kitos pusės – nepaskutinę vietą užima kaina.

Kaina

Vyrai paklūsta mados tendencijoms taip pat kaip ir moterys. Juk nesinori atrodyti jau pasidėvėjusiam. Todėl dažniausiai ieškomos vyriskos striukes vidutinės arba bent jau lietuvio kišenei įkandamos kainos.

Jeigu norai ne visuomet sutampa su galimybėmis – puiki alternatyva – internetas. Čia vyriskos striukes pigiau. Internete yra platus įvairiausių modelių pasirinkimas, beveik be perstojo vyksta akcija ziemines striukes.

Spalvos

Šiemet, kaip niekad populiarios prislopintos žemės spalvos. Tai mėlyna, žalia, ruda. Neturėtų vyriskos ziemines striukes šviesti kaip šviesoforas arba vaivorykštės spalvinė gama. Rinkimės chaki spalvos ir kuo lygesnio audinio modelį.

Verta atsisakyti įvairiausių kišenių, užtrauktukų ir palei kojas kabančių virvučių. Turėtų vyriskos striukes išryškinti stipriosios lyties atstovo pečių juostą, pabrėžti tvirtą sudėjimą.

Medžiaga

Verta pripažinti, kad vyriskos striukes odines jau užleidžia vietą šiltoms pūkinėms. Oda liko tik itin prabangą dievinančių žmonių garderobe ir rudens sezono atributikoje. Beje, reikia pripažinti, kad vyriskos striukes pavasariui iš odos turi platų gerbėjų būrį. Tačiau oda reikalauja atidžios priežiūros ir išskirtinio mados pojūčio.

Vis dėlto, vyriskos striukes nike ar vyriskos ziemines striukes adidas, t.y. sportinio stiliaus, karaliauja miesto gatvėse ir ant podiumų.

Modelis

Iš esmės, vyrauja dviejų modelių vyriskos striukes. Vienos tai per trumpos ir per ankštos, tiesaus kirpimo. Antros – per ilgos, laisvos ir su milžinišku kapišonu, kuriame, rodos, galima paslėpti visą triušių armiją. Abu pasirinkimai – klaida.

Vyriskos striukes turi būti solidžios. Solidumo suteiks raifinuotos spalvos. Taip pat nepasiduokite pagundai apsirengti blizgaus audinio rūbu. Be abejo, vyriskos striukes turi būti šiltos, tačiau ar norite atrodyti kaip kalėdų eglutės?

Jeigu dvejojate, skirkite tris minutes naršymui internete. Platus vyriskos striukes internetu asortimentas ir modelių nuotraukos padės išsirinkti geriausią.

Vyriskos striukes puikiai tiks keliauti kasdien į darbą ar laisvalaikio pramogoms, oficialioms progoms rinkitės paltą.

 

 

 

Parašykite komentarą