Stilingi paltai 2016-2017 sezonui: foto, kur pirkti

Stilingi paltai 2016-2017 mados sezonui: foto, kur pirkti

Madingi moteriški šio sezono (ruduo — žiema 2016-2017) paltai išsiskiria savo lakonišku siluetu bei dekoratyviniu dizainu. Madingiausias palto stilius: tai “per didelis” paltas, minimalistinis ar karinio stiliaus paltas, taip pat ir odinis, “70 metų” stiliaus moteriškas paltas. Populiariausi ir kašmyriniai paltai be papildomų detalių, šiltas, patogus kaip chalatas, kurį nešiojate namuose; trumpas, užsimetamas paltukas; bohemiško stiliaus paltas su kailio detalėmis; ilgas paltas iki pat grindų; stačiakampio silueto formos paltas su atlapais, labiau panašus į vyrišką vilnonį švarką; trumpi paltai, turintys ovalo formos siluetą; paltai su iškirpimais rankoms, pončo ar skraistės (pelerinos) formos. Be šių, į madą gryžo 70 metų verstos odos kailiniai bei odiniai paltai.

Odiniai paltai

Storos odos paltas — būtinas šio 2016 metų sezono drabužis. Matinis ar blizgantis, jie visi madingi. Jei paltas ir kabėjo Jūsų spintoje neliestas keletą sezonų — dabar pats laikas jį vėl užsidėti. Tikrai ne bėda, jei keletoje vietų jis bus patrintas — taip tik madingiau.

Megzti paltai

Megzti ar trikotažiniai pončo, pelerinos stiliaus paltai puikiai sušildys Jus rudens – žiemos sezono metu. Jų pagalba, lengvai suteiksite sau bohemišką stilių. Tokios stiliaus paltus galima derinti su džinsais, kelnėmis, sijonais, balerinų stiliaus bateliais, grubiais baikeriškais auliniais ar smailianosiais bateliais. Čia tiks net balti sportiniai bateliai.

Paltai su kailiu

Paltai su kailio detalėmis — šio sezono viršūnėje. Jei jums netinka bohemiškas stilius, rinkitės madingą paltą su kailine apykakle. Tai gali būti ir purus lapės kailiukas, ir dirbtinis leopardo kailis. Jūs atrodysite elegantiškai, o tokie paltai sušildys Jus šalčiausiomis žiemos dienomis.

Minimalistinio stiliaus paltai

Minimalistinio stiliaus paltai pasižymi savo lakonišku sukirpimu, asketišku dizainu bei neutraliomis spalvomis. Paprastai, šie paltai neturi jokių papuošimų. Toks paltas puikiai gali tapti Jūsų pagrindinio garderobo dalimi.

Karinio stiliaus paltai

Paprastai tai dvieiliai švarkai arba ilgi, kareiviškos milinės stiliaus paltai. O spalvos gali būti kuo įvairiausios — nuo karinės chaki ar maskuojamos spalvos, iki vyno ar baklažano spalvos.

Trumpi ir ilgi paltai

Trumpi bei ilgi paltai. Trumpi paltai gali būti įvairiausių formų ir siluetų, bet madingiausi — skraistės ar karinio stiliaus paltai. Ilgi paltai atrodo labai stilingai ir apsaugo Jus nuo šalčio. Tai gali būti ir ilgo švarko siluetas ar kareiviškos milinės stilius.

Kur pirkti madingą paltą?

Madingi paltai: Mango, Zara, Max Mara

Patiko? Pasidalink su draugais ir nepamiršk palikti komentaro 🙂

 

Parašykite komentarą