Tommy Hilfiger rūbai: kaip sutaupyti, perkant firminius drabužius?

 

Kiekvienas mūsų turime savo stilių ir norime išsiskirti. Vieni mėgsta oficialesnį, kiti labiau laisvalaikio primenantį stilių. Pagal tai renkamės ir kasdienius drabužius. Visame pasaulyje labiausiai vertinami firminiai drabužiai, kurie garantuoja kokybę, o kartais ir patrauklią kainą. Pavyzdžiui – Tommy Hilfiger rūbai, kurie populiarūs visame pasaulyje. Šio brendo mėgėjai puikiai žino, kaip įsigyti firminių drabužių pigiau ir neapsigauti.

 

Pirkti per išpardavimus

Tai vienas paprasčiausių būdų, norint sutaupyti perkant drabužius. Firminės prekės, tokios kaip Tommy Hilfiger rūbai dažniausiai yra kiek brangesnės už kitas savo kategorijos prekes. Todėl firminių drabužių mėgėjai dažniai ieško būdų, kaip įsigyti patinkančio dizainerio drabužių pigiau. Pirkti per išpardavimus – geriausias pasirinkimas, garantuojantis kokybę ir gerą kainą. Drabužių išpardavimai prasideda tuomet, kai rinkai pristatoma nauja kolekcija bei tuomet, kai keičiasi metų laikai. Pavyzdžiui, parduotuvėse atsiradus rudeninių sportbačių pasirinkimui, pigiau pirkėjams siūloma vasaros avalynė. Tai puiki proga sutaupyti.

 

Ieškoti išparduotuvių

Dar vienas geras būdas sutaupyti perkant firminius drabužius, tai apsipirkti išparduotuvėse. Internete gausu įvairių išparduotuvių, kurios siūlo konkretaus gamintojo prekes arba daug skirtingų mados namų drabužių vienoje vietoje. Išparduotuvės visuomet siūlo gerą kainą, todėl galima sakyti, kad ten akcijos taikomos nuolat. Tačiau verta žinoti, jog išparduotuvėse nerasite plataus dydžių pasirinkimo. Be to, dažniausiai čia išparduodamos jau buvusių ir nebesiuvamų kolekcijų drabužiai.

 

Išsirinkti jau dėvėtus

Lietuvoje jau daug metų labai plečiasi ir populiarėja dėvėtų drabužių rinka ir kultūra. Tiek įprastos parduotuvės, tiek internetinėje prekyboje veikiančios parduotuvės dažnai siūlo pirkti dėvėtus drabužius. Tarp tokių dažnai patenka ir firminiai, pavyzdžiui, Tommy Hilfiger rūbai. Pirkti „iš antrų rankų“ verta, nes tuomet sumokama labai maža kaina net už brangias prekes. Drabužiai – ne išimtis. Svarbu įvertinti, kad perkama prekė būtų nepraradusi prekinės išvaizdos ir atitiktų Jūsų dydį.

 

Siųstis iš užsienio

Nemažai žmonių Lietuvoje ieško pigesnių prekių užsienyje ir drabužius tiesiog parsisiunčia. Firminiai drabužiai – ne išimtis. Pirkti užsienio parduotuvėse gali būti daug pigiau. Užsienyje firminių drabužių parduotuvių dag daugiau nei Lietuvoje, todėl rinka čia sureguliuoja kainas į jos yra lietuvio kišenei daug patrauklesnės. Svarbu įvertinti ne tik siuntimo kainą,l bet ir perkant internetu neapsigauti ir neįsigyti netikrų prekių už tikrų firminių drabužių kainą.

 

Parašykite komentarą