Veido kremai ir trys efektyvios sudedamosios dalys

veido kauke

veido kaukeVeido kremai ne be reikalo tokie populiarūs. Čia aptarsime kelias sudedamąsias dalis, susijusias su jų veikimu ir, žinoma, nauda.

Pirmiausia reikia išskirti kremus, padedančius, pavyzdžiui, drėkinti odą, ir tuos, kurie skirti rimtesniam gydymui bei parduodami su receptu. Šiame straipsnyje nebus konkretizuojama apie vieną ar kitą kremą, bet  bus rašoma apie kai kurias sudedamąsias dalis. Tai nėra rekomendacinio pobūdžio straipsnis ir jame pateikiama informacija nereiškia, kad kiekvienas ingredientas gydo nuo visų odos ligų.

Lubinai

Gražusis lubinas, nors Lietuvoje ir laikomas invaziniu augalu, yra bent keliais požiūriais naudingas. Anot specialistų, lubinų sėklose gausu aliejaus, taip pat daug nesočiųjų riebalų rūgščių. Sėklų baltymai turtingi amino rūgščių. Tad jeigu kai kurie veido kremai yra su lubinais, nereikėtų nustebti – tai sudedamoji dalis, parinkta ne dėl skambesio ar spalvos. Anaiptol. Lubinai – vertingi, todėl dermatologai, kuriantys kremus, juos įtraukia į savo dėmesio objektų sąrašą.

Kolagenas

Su jaunyste ir odos grožiu yra siejamas kolagenas. Veido kremai su šia medžiaga tikrai žinomi. Ką sako specialistai? Sako štai ką: kolagenas apsaugo ir stiprina jungiamąjį audinį. Atkreipkite dėmesį į du žodžius – apsaugo, stiprina. Vadinasi, ne tik sukuriama apsauginė funkcija, bet ir stiprinamoji. O tai – itin efektyvu. Reikia papildyti, kad dėl kolageno oda tampa lygi, sumažėja raukšlių. Argi ne puiku?

Preparatas su hialurono rūgštimi ir glicerinu

Ieškant veido kremų dėmesį patraukia užrašas „preparatas su hialurono rūgštimi ir glicerinu“. Kokia nauda? Šis preparatas yra skirtas pagerinti odos drėgmei ir palaikyti natūraliam odos atsinaujinimui.

Kalbant apie kolageną buvo įvardyta apsauginė ir stiprinamoji funkcija. Preparatas su hialurono rūgštimi ir glicerinu – dar vienas naudingas veido kremo ingredientas. Juk odos atsinaujinimas – tarsi trečiasis skydas prieš negalavimus.

Aišku, pasireiškus veido odos problemoms reikėtų kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris nustatytų diagnozę ir pritaikytų tinkamiausias gydymo priemones. Taip veido priežiūra ir gydymas bus tikslingi. Ir apskritai perkant kremą būtina vadovautis instrukcija, kaip tepti, kiek kartų ir t. t.

 

 

 

 

Parašykite komentarą