Lacoste

    Seniai seniai gyveno žmogus, kuris labai gerai sekėsi lauko tenisas. Tai buvo prancūzas Rene Lacoste. Jis taip meistriškai atmušinėdavo rakete kamuoliuką, kad pamažu tapo teniso legenda. Aišku, tada jis žaidė ne vienas, o su savo komanda, kuri vadinosi “Muškietininkai”.

    Viskas atsitiko 1927 m. Tais metais įvyko aršios teniso varžybos dėl Davis taurės. Ir ją laimėjo… “Muškietininkai”. O prieš tai Rene Lacoste susilažino su savo komandos kapitonu, kad jeigu jis laimės visas svarbiausias varžybas savo komandai, tada kapitonas turės nupirkti jam prabangų krokodilo odos lagaminą. Kai Rene laimėjo ir gavo savo išsvajotąjį lagaminą, JAV spauda praminė jį “Krokodilu”. Taip gimė ir vienas žinomiausių prekės ženklų.

    Tais laikais lauko teniso žaidėjai kortuose vilkėjo iškrakmolytus ilgarankovius, priekyje susagstomus baltus marškinius. O Rene sukūrė patogius trikotažinius marškinėlius su trumpomis rankovėmis ir visada žaidė apsivilkęs tik jais. Ir tai buvo sensacija! Visi iš pradžių juokėsi ir stebėjosi, bet nepastebimai ėmė pirkti tuos marškinėlius ir labai pamėgo. Vėliau Rene draugas Robertas George nupiešė mažą krokodiliuką ir išsiuvinėjo jį ant marškinėlių. Ir tai buvo bene pirmasis mėginimas prekės ženklą uždėti ant produkto.
    Šiemet Lacoste kompanijai sukako 85 metai. Ir jie gamina drabužius, batus, kvepalus, akinius ir laikrodžius. Mokykitės!